Nasi duszpasterze

 

 

Ksiądz proboszcz

 

ks. kan. Andrzej Rdzanek
Ksiądz Dziekan dekanatu Starachowice Południe
św.kap.: 31.05.1980
w parafii od: 2010        
tel.domowy: (41) 274-55-77



Księża wikariusze

 ks. mgr Rafał Jaworski
św.kap.:
23.08.1997
w parafii od:
2016

 
ks. Wiktor Nowiński
św.kap.: 13.06.1998
w parafii od:
2015

 

ks. mgr Marek Pruszkowski
św.kap.:
26.05.2007
w parafii od:
2017

 
ks. Zbigniew Zep
św.kap.:
15.06.1996
w parafii od:
2012



Ksiądz rezydent

 ks. kan. dr Tadeusz Czyż
św.kap.:
04.08.1957
rezydent od:
2010